Technologie

Nowa era w mezoterapii. Vital Injector 2 jest medycznym urządzeniem, które precyzyjnie aplikuje substancję czynną ( nieusieciowany kwas hialuronowy, koktajle, boostery) pod powierzchnię skóry. To jedyne takie urządzenie na rynku do próżniowej wieloigłowej mezoterapii.

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie, Geneo™ złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Jeśli walczysz bez sukcesu z problemem blizn lub rozstępów, chcesz wyrównać koloryt skóry lub przywrócić jej młodszy wygląd, dowiedz się więcej na temat lasera frakcyjnego Emerge™, amerykańskiej firmy Palomar.

OPI Depileve Sesderma Mesoestetic Germaine de Capuccini Gerlach Technik LVL Lashes Zdrowe Nogi Filorga