O nas

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej gabinetu "Perla Beauty".

W naszym gabinecie kierujemy się zasadą „życie jest krótkie, dlatego należy brać z niego to co najlepsze”, dlatego w swojej pracy stawiamy na:

  • najlepiej na rynku wykonywane usługi,
  • nieustanne szkolenia dla wszystkich pracowników,
  • profesjonalne,certyfikowane, medyczne urządzenia,
  • najlepsze dermokosmetyki na rynku,
  • eksperckie wykonywanie zabiegów.

Dzięki śledzeniu nowości rynkowych oraz nieustannemu dokształcaniu, Klienci otrzymują od nas najlepszą i najnowocześniejszą na rynku usługę, produkty oraz korzystają z najbardziej atrakcyjnego wyposażenia gabinetu kosmetycznego.

Każdy Klient traktowany jest wyjątkowo, z największą uwagą. Zabiegi prowadzone są kompleksowo i w pełni profesjonalnie – począwszy od eksperckiego zdiagnozowania potrzeb Klienta, poprzez dostosowanie odpowiednich zabiegów, skończywszy na utrzymaniu długotrwałego efektu.

Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia otrzymujemy od naszych Klientów nie tylko pozytywne opinie, ale także przywiązanie. Stawiamy sobie za cel, aby każda Klientka odnalazła piękność w swoim odbiciu:)

Serdecznie zapraszam do gabinetu.

Alicja Szlachta

Alicja Szlachta

Jestem absolwentką studium kosmetycznego przy Zespole Szkół Medycznych oraz posiadam tytuł magistra z zakresu kosmetologii i promocji zdrowia. Od ponad 15 lat związana z zawodem.W gabinecie wykonuję zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury do twarzy i ciała, mezoterapię igłową, peelingi medyczne, pielęgnację dłoni i stóp.

Alicja Szlachta

Właściciel, kosmetolog

Jessica Świerczyna

Jestem Absolwentką Studium Kosmetycznego, mam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie kosmetyczki. W gabinecie zajmuję się m.in. makijażem, pielęgnacją dłoni i stóp, zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy, depilacją oraz stylizacją brwi i rzęs.

Jessica Świerczyna

Kosmetyczka

OPI Depileve Sesderma Mesoestetic Germaine de Capuccini Gerlach Technik LVL Lashes Zdrowe Nogi Filorga