O nas

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej gabinetu "Perla Beauty".

W naszym gabinecie kierujemy się zasadą „życie jest krótkie, dlatego należy brać z niego to co najlepsze”, dlatego w swojej pracy stawiamy na:

  • najlepiej na rynku wykonywane usługi,
  • nieustanne szkolenia dla wszystkich pracowników,
  • profesjonalne,certyfikowane, medyczne urządzenia,
  • najlepsze dermokosmetyki na rynku,
  • eksperckie wykonywanie zabiegów.

 

Dzięki śledzeniu nowości rynkowych oraz nieustannemu dokształcaniu, Klienci otrzymują od nas najlepszą i najnowocześniejszą na rynku usługę, produkty oraz korzystają z najbardziej atrakcyjnego wyposażenia gabinetu kosmetycznego.

Każdy Klient traktowany jest wyjątkowo, z największą uwagą. Zabiegi prowadzone są kompleksowo i w pełni profesjonalnie – począwszy od eksperckiego zdiagnozowania potrzeb Klienta, poprzez dostosowanie odpowiednich zabiegów, skończywszy na utrzymaniu długotrwałego efektu.

Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia otrzymujemy od naszych Klientów nie tylko pozytywne opinie, ale także przywiązanie. Stawiamy sobie za cel, aby każda Klientka odnalazła piękność w swoim odbiciu:)

Serdecznie zapraszam do gabinetu.

Alicja Szlachta

Alicja Szlachta

Zawód kosmetologa, w którym ma już kilkunastoletnie doświadczenie, jest nieustannie jej ogromną pasją. Specjalizuje się w zabiegach na urządzeniach medycznych oraz terapii przeciwstarzeniowej. W swojej pracy często stosuje terapie łączone, by osiągnąć jak najlepsze efekty kuracji.

Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to, aby gabinet jak i wszystkie świadczone w nim usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.

Alicja

Właściciel, kosmetolog

Jessica Świerczyna

Z zamiłowania i pasji jest kosmetyczką. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży urodowej. Uwielbia kontakt z ludźmi, co pomaga jej w uzyskaniu zaufania klientek, które jest niezwykle istotne w gabinecie kosmetycznym.

W Perla Beauty pracuje na urządzeniach medycznych, jak również posiada duże grono zadowolonych Klientów na pielęgnację dłoni oraz stóp.

Jessica

Kosmetyczka

OPI Depileve Sesderma Mesoestetic Gerlach Technik LVL Lashes Zdrowe Nogi Filorga Dermaquest
Zadzwoń do nas