Nowości

Primelase Excellence hiszpańskiej marki Cocoon Medical to laser diodowy do usuwania owłosienia o bardzo wysokiej mocy - aż do 4800 W.

Hibiscus Flower Mandelic Peel to specjalistyczny program terapeutyczny oparty na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych w połączeniu z ekstraktem z kwiatów hibiskusa.

Zabieg antyaging, który pokochały gwiazdy- skuteczna rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu! Do zabiegu wykorzystywane są trzy preparaty aktywne: roztwór złuszczający, ampułki rewitalizujące i krem nawilżający o działaniu napinającym. Czynniki aktywne zabiegu to m.in kwas azelainowy, kwas salicylowy, kwas a-liponowy, kwas fitowy, kwas kojowy, witamina E i krzemionka organiczna.

Nieinwazyjne ujędrnianie, modelowanie i konturowanie twarzy oraz ciała. SPADEEP ALMA jest nieinwazyjnym systemem, wykorzystującym skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry.

Z RETINOLEM [4%], KWASEM L-ASKORBINOWYM [15%] I NEODERMYLEM® [1%]

Endermologia to inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. Poznaj nowy wymiar endermologie® Alliance skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie.

Z ENZYMAMI OWOCÓW MANGO I ANANASA, NEODERMYLEM, KWASEM FERULOWYM I KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Z KWASEM MLEKOWYM [30%] ORAZ KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI Z POMARAŃCZY

OPI Depileve Sesderma Mesoestetic Gerlach Technik LVL Lashes Zdrowe Nogi Filorga Dermaquest
Zadzwoń do nas